Plňte si své sny!

Vytvořeno 30. 1. 2013 0:00
Hodnocení uživatelů:  / 1

Máte své sny? Jaké to jsou? Chcete se podívat na nějaký druhý konec světa? Nebo si pořídit malířské plátno, barvy a začít kreslit. Možná ale chcete strávit se svými dětmi úžasný den, kdy se budete věnovat jen jim, budete na jiném místě než doma, budete si s nimi povídat a prozkoumáte jejich pohled na svět. Nebo rozvinete svůj koníček do takové podoby, že si o něm budou přátelé a známí povídat a Vy nakonec budete prožívat ten úžasný pocit seberealizace a naplnění. Ano, kdy jindy než teď. Stále sníme, že někdy, ale kdy doopravdy? Kdy si konečně uděláme čas jen pro sebe a začneme spřádat sítě na realizaci svých přání? Zkuste to, Je to velice kouzelné, naplánovat si konkrétní čas a uvidíte, jaké divy se začnou dít. Dejte si za cíl každý týden jen jednou pracovat na svém snu a to na 15 minut. Nakonec z toho bude třeba hodina, záleží jak hodně Vás to vezme a věřte, že Vás to vezme.

Koučink a jeho perspektivy v České republice

Vytvořeno 8. 9. 2012 19:50
Hodnocení uživatelů:  / 1

Na českém trhu není v současné době mnoho publikací, které by objasňovaly pojem a obsah koučinku tak, jak se to podařilo v diplomové práci na VŠE slečně Aničce Karáskové. V práci se setkáte s definicí koučinku, jeho žánry, rolemi koučinku a naleznete zde i výsledky průzkumu perspektiv. Anička zaslouží určitě pochvalu:-)

Kniha Koučování

Vytvořeno 8. 5. 2012 20:49
Hodnocení uživatelů:  / 1

Pojednání o obsahu knihy Koučování. Autor John Whitmore

Autor se v knize zabývá podstatou koučování a jeho využití v praxi. Kniha je rozdělena do kapitol kde jsou v úvodu nejprve popsány samotné principy koučování, použití v praxi s drobnými příklady, použití koučovacího stylu v manažerské praxi a nakonec autor spojuje koučink s emocionální inteligencí, nastiňuje nástroje transpersonální psychologie a zamýšlí se nad budoucností koučování.


 Images: www.freedigitalphotos.net:  digitalart / Jeroen van Oostrom  / Ambro                   Copyright © 2012 Coaching Effect. Všechna práva vyhrazena.